| Numéro de produit | 82727 |
| EAN | 8717845225452 |
| Aansluiting | Knel x Knel |
| Couleur | Brons |
| Dimensions | 35 x 22 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Maat | 22mm |
| Materiaal | Messing |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Modèle | Verloop |
| Subgroep | Verloopset |
| Zijde A - Maat | Knel 35 mm |
| Zijde B - Maat | Knel 22 mm |