| Numéro de produit | 82739 |
| EAN | 8717845234751 |
| Aansluiting | Knel x Knel |
| Couleur | Brons |
| Dimensions | 54 x 42 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Maat | 42mm |
| Materiaal | Messing |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Modèle | Verloop |
| Subgroep | Verloopset |
| Zijde A - Maat | Knel 54 mm |
| Zijde B - Maat | Knel 42 mm |