| Numéro de produit | 53345 |
| EAN | 8717845533458 |
| Aansluiting | Puntstuk 106 |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 1” x 28 |
| Hoofdgroep | Staalverzinkte knelfittingen |
| Maat | 28mm |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | Puntstuk |
| Subgroep | Puntstuk 106 |
| Type 2 | Puntstuk Knel x buitendraad |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 28 mm |
| Schroefdraad | 1” |