| Numéro de produit | 53315 |
| EAN | 8717845533151 |
| Aansluiting | Puntstuk 106 |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | ½” x 22 |
| Hoofdgroep | Staalverzinkte knelfittingen |
| Maat | 22mm |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | Puntstuk |
| Subgroep | Puntstuk 106 |
| Type 2 | Puntstuk Knel x buitendraad |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 22 mm |
| Schroefdraad | ½” |