| Livraison du stock | Oui, 3 pièces |
| Numéro de produit | 30241 |
| EAN | 9505365191352 |
| Barstdruk | 15 bar |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Binnenwand | NBR |
| Buitendiameter | 35 mm |
| Buitenwand | Zwarte slijtvaste, weer- en oliebestendige doekafdruk., NBR |
| Couleur | Zwart |
| Couleur | Rood |
| Diameter slang ø | 25 |
| Dimensions | Per Meter |
| Electrische Geleiding | Antistatisch Draad |
| Inlage | Sterke synthetische textiel inlagen, Stalen spiraal |
| Maat | 25 |
| Matériel | NBR |
| Modèle | Olie- en benzineslang |
| Rollengte | 20m |
| Statische belasting | check |
| Temperatuur bereik | -30°C/+100°C |
| Toepassing | Olie, Benzine, hydrauliek olie en koolwaterstof |
| Wanddikte | 5 mm |
| Werkdruk | 5 bar |
| Lengte | Per Meter |
| Est également inclus dans | |
| Tous les tuyaux | Tuyaux huile et essence | |