| Numéro de produit | BMS_L.20240 |
| EAN | 4062011289092 |
| Dikte | 2.5 mm |
| Breedte | 245 mm |
| As tollerantie | f7 |
| Diameter Huis | H7 |
| Dimensions | 500x240x2 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Materiaal Technisch | Bronze (CuSn8P) |
| Matériel | Brons |
| Model 2 | BRO-MET L |
| Modèle | Glijplaat |
| Norm | DIN 1494 / ISO 3547 |
| Onderhoudplichtig | low maintenance |
| Temperatuur bereik | -40 up to +250 °C |
| Toepassing | High load capacity and stability at low abrasion. Because of perforations lubrication clearances are reduced to a minimum! |
| Type | PS |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 50 cm |
| Largeur | 24,5 cm |
| la taille | 0,3 cm |
| Taille | 50 x 24,5 x 0,3 cm ( L x B x H) |
| dimensions de l'emballage | |
| Longueur | 50 cm |
| Largeur | 24,5 cm |
| la taille | 0,3 cm |
| Poids | 0 kg |