| Numéro de produit | 34542 |
| EAN | 8717284022759 |
| Binnendiameter | 32mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 32mm x 1” |
| Fabrikantnummer | 3.70.032 |
| Maat | 32mm |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | 3-delige koppeling |
| Schroefdraad | 1” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |