| Numéro de produit | 34543 |
| EAN | 8717284032352 |
| Binnendiameter | 40mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 40mm x 1¼” |
| Fabrikantnummer | 3.70.040 |
| Maat | 40mm |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | 3-delige koppeling |
| Schroefdraad | 1¼” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |