| Numéro de produit | 34598 |
| EAN | 8717284051070 |
| Binnendiameter | 50x40mm |
| Buitendiameter | 40mm |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 50x(50)/40mm |
| Fabrikantnummer | 2.26.032 |
| Maat | 40mm |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Knieën en bochten |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |