| Numéro de produit | 34599 |
| EAN | 8717284048254 |
| Binnendiameter | 63x50mm |
| Buitendiameter | 63mm |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 63x(63)/50mm |
| Fabrikantnummer | 2.26.042 |
| Maat | 50mm |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Knieën en bochten |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |