| Numéro de produit | 36312 |
| EAN | 8717845363123 |
| Aansluiting | Puntstuk |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | ¼” x 12 |
| Hoofdgroep | BELGAS knelfittingen |
| Keurmerk | kvbg |
| Maat | 12mm |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | Puntstuk |
| Schroefdraad | ¼” |
| Subgroep | Puntstuk |
| Type 2 | Punstuk Knel x buitendraad BELGAS |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 12 mm |