| Numéro de produit | 36330 |
| EAN | 8717845363307 |
| Aansluiting | Puntstuk |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | ¾” x 15 |
| Hoofdgroep | BELGAS knelfittingen |
| Keurmerk | kvbg |
| Maat | 15mm |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | Puntstuk |
| Schroefdraad | ¾” |
| Subgroep | Puntstuk |
| Type 2 | Punstuk Knel x buitendraad BELGAS |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 3/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 15 mm |