| Numéro de produit | 46115 |
| EAN | 6096029042071 |
| (koppel)maat | 1¼" |
| Aansluiting | Draadstuk x Wals |
| Afmeting A | 32mm |
| Afmeting B | 18mm |
| Afmeting C | 7mm |
| Afmeting D | 32mm |
| Afmeting E | Rd65x1/6" |
| Maatvoering | Inch |
| Materiaal Technisch | RVS 316 (1.4401) |
| Matériel | RVS 316 |
| Modèle | Draadstukken |
| Schroefdraad | Rd65x1/6" |
| Type 2 | Walsdraadstuk |
| Zijde A - Maat | 1¼" DIN 11851 Draadstuk |
| Zijde B - Maat | Wals |
| Ruwheid Materiaal | <0.8 µm |
| Schroefdraad | 32mm |
| Est également inclus dans | |
| Raccords laitiers DIN 11851 | |