| Numéro de produit | 46450 |
| EAN | 6096007254298 |
| (koppel)maat | 4" |
| Aansluiting | Puntstuk x Wals |
| Afmeting A | 44mm |
| Afmeting B | 35mm |
| Afmeting C | 15mm |
| Afmeting D | 101,9mm |
| Afmeting E | 121mm |
| Maatvoering | Inch |
| Materiaal Technisch | RVS 316 (1.4404) |
| Matériel | RVS 316 |
| Modèle | Puntstukken |
| Schroefdraad | Rd130x1/4" |
| Type 2 | Walspuntstuk |
| Werkdruk | 25 |
| Zijde A - Maat | 4" DIN 11851 Puntstuk |
| Zijde B - Maat | Wals |
| Ruwheid Materiaal | <0.8 µm |
| Schroefdraad | 101,9mm |
| Est également inclus dans | |
| Raccords laitiers DIN 11851 | |