| Livraison du stock | Oui, 1 pièces |
| Numéro de produit | GE35ET-2RS/X - GE35TGR-2RS - GE35TXG3E-2RS |
| EAN | 7440846242296 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 25 mm |
| C (kooibreedte) | 20 mm |
| CN radiale speling | 0 - 0,050 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 55 mm |
| Diameter gat (d) | 35 mm |
| Dichting | Yes |
| Dimensions | 35 x 55 x 20 x 25 mm |
| Draaggetal dynamisch | 140 kN |
| Draaggetal statisch | 280 kN |
| Draaihoek | 6 α° ≈ |
| gelijk aan a | GE..ET-2RS/X |
| gelijk aan b | GE..TGR-2RS/GE..T(X)G3A-2RS |
| gelijk aan c | SR..TG3A-2RS |
| gelijk aan d | GE..TG3A-2RS |
| Matériel | RVS / PTFE weefsel versterkt |
| Model omschrijving | 15-60mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 E |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Temperatuur bereik | -30°C up to +130°C |