| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | GE40ET-2RS/X - GE40TGR-2RS - GE40TXG3E-2RS |
| EAN | 7440846243200 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 28 mm |
| C (kooibreedte) | 22 mm |
| CN radiale speling | 0 - 0,060 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 62 mm |
| Diameter gat (d) | 40 mm |
| Dichting | Yes |
| Dimensions | 40 x 62 x 22 x 28 mm |
| Draaggetal dynamisch | 175 kN |
| Draaggetal statisch | 350 kN |
| Draaihoek | 7 α° ≈ |
| gelijk aan a | GE..ET-2RS/X |
| gelijk aan b | GE..TGR-2RS/GE..T(X)G3A-2RS |
| gelijk aan c | SR..TG3A-2RS |
| gelijk aan d | GE..TG3A-2RS |
| Matériel | RVS / PTFE weefsel versterkt |
| Model omschrijving | 15-60mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 E |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Temperatuur bereik | -30°C up to +130°C |