| Numéro de produit | GEC500COMP-P |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 230 mm |
| C (kooibreedte) | 195 mm |
| CN radiale speling | 0,160 - 0,320 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 670 mm |
| Diameter gat (d) | 500 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 500 x 670 x 195 x 230 mm |
| Draaggetal dynamisch | 10215 kN |
| Draaggetal statisch | 17945 kN |
| Draaihoek | 3 α° ≈ |
| gelijk aan a | ND..L |
| Matériel | RVS / hardweefsel composiet |
| Model omschrijving | 320-1000mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 C |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Temperatuur bereik | -50°C up to +70°C |