| Numéro de produit | GEC710COMP-P |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 325 mm |
| C (kooibreedte) | 275 mm |
| CN radiale speling | 0,170 - 0,350 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 950 mm |
| Diameter gat (d) | 710 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 710 x 950 x 275 x 325 mm |
| Draaggetal dynamisch | 20336 kN |
| Draaggetal statisch | 35725 kN |
| Draaihoek | 3 α° ≈ |
| gelijk aan a | ND..L |
| Matériel | RVS / hardweefsel composiet |
| Model omschrijving | 320-1000mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 C |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Temperatuur bereik | -50°C up to +70°C |