| Numéro de produit | 71151 |
| EAN | 04062011228336 |
| As tollerantie | f7 |
| Binnendiameter | 105 mm |
| Buitendiameter | 128 |
| Diameter Huis | H7 |
| Dikte | 3 mm |
| Dimensions | 105x128/3 mm |
| Materiaal Technisch | CuZn25Al5 |
| Matériel | Brons - PTFE |
| Model 2 | LUB-MET |
| Modèle | Aanloopschijf |
| Onderhoudplichtig | maintenance free |
| Temperatuur bereik | -100 up to +300 °C |
| Toepassing | For high loads, impact loads, oscillating movements, wear-resistant, insensitive to dirt, corrosion-resistant, long service life. |
| Type | AS |