| Livraison du stock | Oui, 3 pièces |
| Numéro de produit | 71158 |
| EAN | 04062011121088 |
| As tollerantie | f7 |
| Binnendiameter | 130 mm |
| Buitendiameter | 200 |
| Diameter Huis | H7 |
| Dikte | 10 mm |
| Dimensions | 130x200/10 mm |
| Materiaal Technisch | CuZn25Al5 |
| Matériel | Brons - PTFE |
| Model 2 | LUB-MET |
| Modèle | Aanloopschijf |
| Onderhoudplichtig | maintenance free |
| Temperatuur bereik | -100 up to +300 °C |
| Toepassing | For high loads, impact loads, oscillating movements, wear-resistant, insensitive to dirt, corrosion-resistant, long service life. |
| Type | AS |