| Numéro de produit | 35028 |
| EAN | 8030884001857 |
| Binnendiameter | 50mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Dimensions | 50mm x 2” |
| Maat | 50mm |
| Modèle | Unidelta knie 90°, klem x binnendraad, Kiwa, 16 bar, 50 mm x 2", met verstevigingsring |
| Schroefdraad | 2” |
| Werkdruk | 16bar |
| Est également inclus dans | |
| Polyéthylène | |