| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | SA40ET-2RS - GAR40UK-2RS - SAA40TE-2RS |
| EAN | 7440846268265 |
| B (kogelbreedte) | 28 mm |
| C1 max (oogbreedte) | 24 mm |
| CN radiale speling | 0 - 0,060 mm |
| Couleur | Metaal |
| Diameter gat (d) | 40 mm |
| Draaggetal dynamisch | 140 kN |
| Draaggetal statisch | 180 kN |
| Draaihoek | 7 α° ≈ |
| gelijk aan a | SAA..TE-2RS |
| gelijk aan b | GAR..UK-2RS |
| gelijk aan c | TFE..MKB-2RS/ |
| gelijk aan d | TFE..T-2RS |
| gelijk aan e | SM..C-2RS |
| gelijk aan f | EA..D-2RS |
| gelijk aan g | FE..U-2RS |
| gelijk aan h | SA..C-2RS |
| gelijk aan i | IEA..W-2RS |
| hart afstand (h) | 150 mm |
| Kopdiameter (d2) | 92 mm |
| Matériel | C45 Verzinkt |
| Modèle | Stangkop onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-4-series E, form M |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Schoefdraad lengte (L1) | 86 mm |
| Schroefdraad | M39x3 |
| Temperatuur bereik | -30°C up to +130°C |
| Onderhoudsnippel | remove |
| Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4) | 196 |
| Est également inclus dans | |
| Rotules de bielle | |