| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | SA45ES-2RS - GAR45DO-2RS - SAA45ES-2RS |
| EAN | 7440846261297 |
| B (kogelbreedte) | 32 mm |
| C1 max (oogbreedte) | 28 mm |
| CN radiale speling | 0,043 - 0,120 mm |
| Couleur | Metaal |
| Diameter gat (d) | 45 mm |
| Draaggetal dynamisch | 127 kN |
| Draaggetal statisch | 240 kN |
| Draaihoek | 7 α° ≈ |
| gelijk aan a | SAA..ES-2RS |
| gelijk aan b | GAR..DO-2RS |
| gelijk aan c | TFE..MK-2RS |
| gelijk aan d | SD..ES-2RS |
| gelijk aan e | EA..-2RS |
| gelijk aan f | FE..D-2RS |
| gelijk aan g | IEA..-2RS |
| hart afstand (h) | 163 mm |
| Kopdiameter (d2) | 102 mm |
| Matériel | C45 Verzinkt |
| Model omschrijving | 15-80mm |
| Modèle | Stangkop onderhoudsplichtig |
| Norm | DIN ISO 12 240-4-series E, Form M |
| Onderhoudplichtig | check |
| Schoefdraad lengte (L1) | 92 mm |
| Schroefdraad | M42x3 |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |
| Onderhoudsnippel | check |
| Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4) | 214 |
| Est également inclus dans | |
| Rotules de bielle | |