| Numéro de produit | WS25CE-N - GN25LO |
| EAN | 7440846277243 |
| B (kogelbreedte) | 25 mm |
| C1 max (oogbreedte) | 23 mm |
| CN radiale speling | 0,037 - 0,100 mm |
| Couleur | Grijs |
| Diameter gat (d) | 25 mm |
| Dimensions | 25 x 25 x 45 |
| Draaggetal dynamisch | 48 kN |
| Draaggetal statisch | 95 kN |
| Draaihoek | 4 α° ≈ |
| gelijk aan a | GN..LO |
| gelijk aan b | TS..CE-N |
| gelijk aan c | SN..L |
| hart afstand (h) | 45 mm |
| Hart afstand (I) | 45 mm |
| Hoogte Stangkop totaal (L) | 72,5 mm |
| Matériel | ST 52-3 |
| Model omschrijving | 20-110mm |
| Modèle | Stangkop onderhoudsplichtig |
| Onderhoudplichtig | check |
| Stangkop breedte (D1) | 55 mm |
| Stangkop Voet breedte (D2) | 30,5 mm |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |
| Est également inclus dans | |
| Rotules de bielle | |