| Numéro de produit | 57147 |
| EAN | 6096008511529 |
| Binnendiameter | 73 |
| Buitendiameter | 91 mm |
| Couleur | Wit |
| Couleur | Wit |
| Dimensions | 73x91x1,65 |
| Keurmerk | USP Class VI approved, 3A Sanitary standard, FDA compliant |
| Maat | 3" |
| Maatvoering | INCH |
| Matériel | NBR |
| Model omschrijving | Tri Clamp Pakking met Flens |
| Norm | DIN 32676 DIN |
| Type | Tri Clamp Pakking met Flens |
| (koppel)maat | 3" |
| Flensdiameter | 91 mm |
| Materiaal | NBR |
| Est également inclus dans | |
| Raccords Tri Clamp DIN 32676 | |