| Numéro de produit | 2000458 |
| EAN | 8717845452414 |
| Aansluiting | pers x pers |
| Dimensions | 26 x 25 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Maat | 25mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | rechte koppeling |
| Subgroep | Rechte verloopkoppeling |
| Type 2 | Rechte verloopkoppeling 2x Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Pers 26 mm |
| Zijde B - Maat | Pers 25 mm |