| Numéro de produit | 2000496 |
| EAN | 8717845019761 |
| Aansluiting | pers x pers |
| Dimensions | 63 x 50 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | komo |
| Maat | 50mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | rechte koppeling |
| Subgroep | Rechte verloopkoppeling |
| Type 2 | Rechte verloopkoppeling 2x Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Pers 63 mm |
| Zijde B - Maat | Pers 50 mm |