| Numéro de produit | 2000492 |
| EAN | 8717845019747 |
| Aansluiting | pers x pers |
| Dimensions | 50 x 40 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | komo |
| Maat | 40mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | rechte koppeling |
| Subgroep | Rechte verloopkoppeling |
| Type 2 | Rechte verloopkoppeling 2x Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Pers 50 mm |
| Zijde B - Maat | Pers 40 mm |