| Numéro de produit | 53470 |
| EAN | 8717845534707 |
| Aansluiting | binnendraad x knel |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 1¼” x 42 |
| Hoofdgroep | Staalverzinkte knelfittingen |
| Maat | 42mm |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | Schroefbus |
| Subgroep | Schroefbus 107 |
| Type 2 | Schroefbus Knel x binnendraad |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 1-1/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 42 mm |
| Schroefdraad | 1¼” |