| Numéro de produit | 53405 |
| EAN | 8717845534059 |
| Aansluiting | binnendraad x knel |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | ⅜” x 15 |
| Hoofdgroep | Staalverzinkte knelfittingen |
| Maat | 15mm |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | Schroefbus |
| Subgroep | Schroefbus 107 |
| Type 2 | Schroefbus Knel x binnendraad |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 3/8" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 15 mm |
| Schroefdraad | ⅜” |