| Numéro de produit | 53430 |
| EAN | 8717845534301 |
| Aansluiting | binnendraad x knel |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | ¾” x 22 |
| Hoofdgroep | Staalverzinkte knelfittingen |
| Maat | 22mm |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | Schroefbus |
| Subgroep | Schroefbus 107 |
| Type 2 | Schroefbus Knel x binnendraad |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 3/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 22 mm |
| Schroefdraad | ¾” |