| Livraison du stock | Oui, 3 pièces |
| Numéro de produit | 61697 |
| EAN | 6096001979944 |
| Aansluiting | DR x DR |
| Afmeting A | 102mm |
| Afmeting B | 97mm |
| Afmeting C | 94mm |
| Afmeting D | 122mm |
| Afmeting E | 38mm |
| Couleur | Zilver |
| Couleur | Blauw |
| Materiaal Technisch | RVS 304 (1.4301) |
| Modèle | Vlinderkleppen |
| Type 2 | Vlinderklep Draadstuk x Draadstuk |
| Werkdruk | 10 |
| Zijde A - Maat | DN40 DIN 11851 Draadstuk |
| Zijde B - Maat | DN40 DIN 11851 Draadstuk |
| (koppel)maat | DN40 |
| Type afdichting | Silicone |
| Matériel | RVS 304 |
| Est également inclus dans | |
| Raccords laitiers DIN 11851 | |