| Livraison du stock | Oui, 3 pièces |
| Numéro de produit | 61699 |
| EAN | 6096011395376 |
| (koppel)maat | DN65 |
| Aansluiting | DR x DR |
| Afmeting A | 114mm |
| Afmeting B | 127mm |
| Afmeting C | 109mm |
| Afmeting D | 150mm |
| Afmeting E | 66mm |
| Couleur | Blauw |
| Couleur | Zilver |
| Materiaal Technisch | RVS 304 (1.4301) |
| Matériel | RVS 304 |
| Modèle | Vlinderkleppen |
| Type 2 | Vlinderklep Draadstuk x Draadstuk |
| Werkdruk | 10 |
| Zijde A - Maat | DN65 DIN 11851 Draadstuk |
| Zijde B - Maat | DN65 DIN 11851 Draadstuk |
| Type afdichting | Silicone |
| Est également inclus dans | |
| Raccords laitiers DIN 11851 | |