| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | GEZ152ES - 2RS - GE152ZO-2RS |
| EAN | 7440846238213 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 120,65 mm |
| C (kooibreedte) | 104775 mm |
| CN radiale speling | 0,130 - 0,230 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 222,25 mm |
| Diameter gat (d) | 152,4 mm |
| Dichting | Yes |
| Dimensions | 152,400 x 222,250 x 104,775 x 120,650 mm |
| Draaggetal dynamisch | 1730 kN |
| Draaggetal statisch | 5200 kN |
| Draaihoek | 5 α° ≈ |
| gelijk aan a | GEZ..ES-2RS |
| gelijk aan b | GE..ZO-2RS |
| gelijk aan c | SR..ZO-2RS |
| gelijk aan d | B..LSS |
| gelijk aan e | SBB..-2RS |
| Matériel | Staal / Staal |
| Model omschrijving | 12,7-152,4mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal inch onderhoudsplichtig |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |