| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | GEZ95ES - 2RS - GE95ZO-2RS |
| EAN | 7440846237254 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 83337 mm |
| C (kooibreedte) | 71425 mm |
| CN radiale speling | 0,130 - 0,230 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 149225 mm |
| Diameter gat (d) | 95,25 mm |
| Dichting | Yes |
| Dimensions | 95,250 x 149,225 x 71,425 x 83,337 mm |
| Draaggetal dynamisch | 780 kN |
| Draaggetal statisch | 2360 kN |
| Draaihoek | 6 α° ≈ |
| gelijk aan a | GEZ..ES-2RS |
| gelijk aan b | GE..ZO-2RS |
| gelijk aan c | SR..ZO-2RS |
| gelijk aan d | B..LSS |
| gelijk aan e | SBB..-2RS |
| Matériel | Staal / Staal |
| Model omschrijving | 12,7-152,4mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal inch onderhoudsplichtig |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |