| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | GEZ76ES - 2RS - GE76ZO-2RS |
| EAN | 7440846237223 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 66675 mm |
| C (kooibreedte) | 57,15 mm |
| CN radiale speling | 0,100 - 0,200 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 120,65 mm |
| Diameter gat (d) | 76,2 mm |
| Dichting | Yes |
| Dimensions | 76,200 x 120,650 x 57,150 x 66,675 mm |
| Draaggetal dynamisch | 500 kN |
| Draaggetal statisch | 1500 kN |
| Draaihoek | 6 α° ≈ |
| gelijk aan a | GEZ..ES-2RS |
| gelijk aan b | GE..ZO-2RS |
| gelijk aan c | SR..ZO-2RS |
| gelijk aan d | B..LSS |
| gelijk aan e | SBB..-2RS |
| Matériel | Staal / Staal |
| Model omschrijving | 12,7-152,4mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal inch onderhoudsplichtig |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |