| Numéro de produit | 57959 |
| EAN | 6096006494459 |
| Binnendiameter | 24mm |
| Buitendiameter | 33mm |
| Couleur | Zwart |
| Dimensions | 33X24X2 MM |
| Koppelmaat | 1" |
| Maat | 1" 33X24X2 MM |
| Matériel | EPDM |
| Modèle | Draaddichting |
| Norm | DIN DIN |
| Temperatuur bereik | -20°C/+120°C |
| Toepassing | gebruikt voor het afdichten van schroefdraadaansluitingen. |