| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | WS120N - GF120DO - SCF120ES |
| EAN | 7440846277236 |
| B (kogelbreedte) | 90 mm |
| C1 max (oogbreedte) | 85 mm |
| CN radiale speling | 0,065 - 0,165 mm |
| Couleur | Grijs |
| Diameter gat (d) | 120 mm |
| Dimensions | 120 x 85 x 210 |
| Draaggetal dynamisch | 950 kN |
| Draaggetal statisch | 3210 kN |
| Draaihoek | 6 α° ≈ |
| gelijk aan a | SF..ES |
| gelijk aan b | SCF..ES |
| gelijk aan c | GF..DO |
| gelijk aan d | TS..N |
| gelijk aan e | SN..P |
| gelijk aan f | FS..N |
| gelijk aan g | S..N |
| gelijk aan h | T.P.N. .. (TS..N) |
| gelijk aan i | DGF..DO |
| gelijk aan j | IHAGK..N |
| hart afstand (h) | 210 mm |
| Hart afstand (I) | 210 mm |
| Hoogte Stangkop totaal (L) | 390 mm |
| Kopdiameter (d2) | 360 mm |
| Matériel | ST 52-3 |
| Model omschrijving | 15-120mm |
| Modèle | Stangkop onderhoudsplichtig |
| Onderhoudplichtig | check |
| Stangkop breedte (D1) | 360 mm |
| Stangkop Huis dikte (S1) | 90 mm |
| Stangkop Voet breedte (D2) | 135,5 mm |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |
| Est également inclus dans | |
| Rotules de bielle | |