| Livraison du stock | Oui, 2 pièces |
| Numéro de produit | WS25N - GF25DO - SCF25ES |
| EAN | 7440846276215 |
| B (kogelbreedte) | 23 mm |
| C1 max (oogbreedte) | 20 mm |
| CN radiale speling | 0,037 - 0,100 mm |
| Couleur | Grijs |
| Diameter gat (d) | 25 mm |
| Dimensions | 25 x 20 x 45 |
| Draaggetal dynamisch | 48 kN |
| Draaggetal statisch | 69,5 kN |
| Draaihoek | 7 α° ≈ |
| gelijk aan a | SF..ES |
| gelijk aan b | SCF..ES |
| gelijk aan c | GF..DO |
| gelijk aan d | TS..N |
| gelijk aan e | SN..P |
| gelijk aan f | FS..N |
| gelijk aan g | S..N |
| gelijk aan h | T.P.N. .. (TS..N) |
| gelijk aan i | DGF..DO |
| gelijk aan j | IHAGK..N |
| hart afstand (h) | 45 mm |
| Hart afstand (I) | 45 mm |
| Hoogte Stangkop totaal (L) | 72,5 mm |
| Kopdiameter (d2) | 55 mm |
| Matériel | ST 52-3 |
| Model omschrijving | 15-120mm |
| Modèle | Stangkop onderhoudsplichtig |
| Onderhoudplichtig | check |
| Stangkop breedte (D1) | 55 mm |
| Stangkop Huis dikte (S1) | 23 mm |
| Stangkop Voet breedte (D2) | 29,3 mm |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |
| Est également inclus dans | |
| Rotules de bielle | |