| Numéro de produit | 57164 |
| EAN | 6096008898873 |
| Binnendiameter | 15.75 |
| Buitendiameter | 25 mm |
| Couleur | Zwart |
| Dimensions | 15,75x25x1,65 |
| Keurmerk | USP Class VI approved, 3A Sanitary standard, FDA compliant |
| Maat | 3/4" |
| Maatvoering | INCH |
| Matériel | EPDM |
| Model omschrijving | Tri Clamp Pakking met Flens |
| Norm | DIN 32676 DIN |
| Type | Tri Clamp Pakking met Flens |
| (koppel)maat | 3/4" |
| Flensdiameter | 25 mm |
| Materiaal | EPDM |
| Est également inclus dans | |
| Joints d'étanchéité laitiers | Raccords Tri Clamp DIN 32676 | |