| Numéro de produit | 87552 |
| EAN | 8717845875527 |
| Aansluiting | Tule met Buitendraad |
| Dimensions | 1-1/2" x 45 |
| Hoofdgroep | Draadfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Draadfittingen |
| Modèle | Slangtule |
| Schroefdraad | 1½" |
| Subgroep | Slangpilaar |
| Tuleaansluiting ø | 45 mm |
| Zijde A - Maat | Tule met Buitendraad 1½" |
| Zijde B - Maat | Slangtule 45mm |
| appendice | Material Datasheet |