| Numéro de produit | 87570 |
| EAN | 8717845875701 |
| Aansluiting | Tule met Buitendraad |
| Dimensions | 4 x 100 |
| Hoofdgroep | Draadfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Draadfittingen |
| Modèle | Slangtule |
| Schroefdraad | 4" |
| Subgroep | Slangpilaar |
| Tuleaansluiting ø | 100 mm |
| Zijde A - Maat | Tule met Buitendraad 4" |
| Zijde B - Maat | Slangtule 100mm |
| appendice | Material Datasheet |