| Numéro de produit | 87555 |
| EAN | 8717845875558 |
| Aansluiting | Tule met Buitendraad |
| Dimensions | 2 x 50 |
| Hoofdgroep | Draadfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Draadfittingen |
| Modèle | Slangtule |
| Schroefdraad | 2" |
| Subgroep | Slangpilaar |
| Tuleaansluiting ø | 50 mm |
| Zijde A - Maat | Tule met Buitendraad 2" |
| Zijde B - Maat | Slangtule 50mm |
| appendice | Material Datasheet |