| Numéro de produit | 87540 |
| EAN | 8717845875404 |
| Aansluiting | Tule met Buitendraad |
| Dimensions | 1 x 30 |
| Hoofdgroep | Draadfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Draadfittingen |
| Modèle | Slangtule |
| Schroefdraad | 1" |
| Subgroep | Slangpilaar |
| Tuleaansluiting ø | 30 mm |
| Zijde A - Maat | Tule met Buitendraad 1" |
| Zijde B - Maat | Slangtule 30mm |
| appendice | Material Datasheet |