| Numéro de produit | 34585 |
| EAN | 8717284042160 |
| Binnendiameter | 110mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 110mm x 4” |
| Fabrikantnummer | 2.40.110 |
| Maat | 4” |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Knieën en bochten |
| Schroefdraad | 4” |
| Werkdruk | 10 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |