| Numéro de produit | 34587 |
| EAN | 8717284009378 |
| Binnendiameter | 20mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 20mm x ½” |
| Fabrikantnummer | 2.40.020 |
| Maat | ½” |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Knieën en bochten |
| Schroefdraad | ½” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |