| Numéro de produit | 34592 |
| EAN | 8717284019612 |
| Binnendiameter | 63mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 63mm x 2” |
| Fabrikantnummer | 2.40.063 |
| Maat | 2” |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Knieën en bochten |
| Schroefdraad | 2” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |