| Numéro de produit | 57786 |
| EAN | 6096015245226 |
| (koppel)maat | 81 |
| Aansluiting | Storz |
| Couleur | Zilver |
| Couleur | Zilver |
| Dichting | NBR |
| Dimensions | 1-1/2" x 38 |
| Koppelmaat | NA81 |
| Maat | DN32 |
| Materiaal Technisch | Gegoten Aluminium |
| Matériel | Aluminium |
| Met kraag voor klemschaal? | remove |
| Modèle | Storz Tule |
| Temperatuur bereik | -40 tot +110 ºC |
| Toepassing | Voor brand- en waterleidingverbindingen |
| Tuleaansluiting ø | 38 mm |
| Type | Storz koppeling met tule |
| Nokafstand | 81 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkdruk | 6 |