| Délai de livraison | Aujourd'hui 15:00 commandé, demain à la maison |
| Livraison du stock | Oui, 50 pièces |
| Numéro de produit | 57784 |
| EAN | 6096012794734 |
| (koppel)maat | 89 |
| Aansluiting | Storz |
| Couleur | Zilver |
| Couleur | Zilver |
| Dichting | NBR |
| Dimensions | 2-1/2" x 63 |
| Maat | DN63 |
| Materiaal Technisch | Gegoten Aluminium |
| Matériel | Aluminium |
| Met kraag voor klemschaal? | remove |
| Modèle | Storz Tule |
| Temperatuur bereik | -40 tot +110 ºC |
| Toepassing | Voor brand- en waterleidingverbindingen |
| Tuleaansluiting ø | 63 mm |
| Type | Storz koppeling met tule |
| Nokafstand | 89 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkdruk | 6 |