| Délai de livraison | Aujourd'hui 15:00 commandé, demain à la maison |
| Livraison du stock | Oui, 325 pièces |
| Numéro de produit | 57785 |
| EAN | 6096016843841 |
| (koppel)maat | 133 |
| Aansluiting | Storz |
| Couleur | Zilver |
| Couleur | Zilver |
| Dichting | NBR |
| Dimensions | 4" x 100 |
| Maat | DN100 |
| Materiaal Technisch | Gegoten Aluminium |
| Matériel | Aluminium |
| Met kraag voor klemschaal? | remove |
| Modèle | Storz Tule |
| Temperatuur bereik | -40 tot +110 ºC |
| Toepassing | Voor brand- en waterleidingverbindingen |
| Tuleaansluiting ø | 100 mm |
| Type | Storz koppeling met tule |
| Nokafstand | 133 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkdruk | 6 |